Biżuteria

JAK NOSIĆ PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY PO ŚLUBIE?

Dzisiaj dowiecie się, co zrobić z pierścionkiem zaręczynowym, kiedy na naszym palcu pojawi się już obrączka. Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowa biżuteria, którą dostajemy od naszego ukochanego i ta biżuteria wprowadza nas w taki nowy etap życia. Pierścionek zdecydowanie najczęściej ląduje na naszej prawej dłoni serdecznego palca, no i pytanie, co z nim zrobić, gdy już na ten palec powinna wjechać obrączka? Sposobów jest kilka, zaraz wszystkie omówimy.

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki

Najczęściej pierścionek po prostu przekładamy na drugą dłoń. Jeśli oczywiście możecie sobie na to pozwolić, bo jeśli ten rozmiar, na waszej prawej dłoni jest idealnie dobrany, to na lewej może on być troszeczkę za duży. Z racji tego, że między jedną a drugą dłonią, po prostu czasami jest ta różnica, jeśli mamy główną rękę prawą lub lewą, no to zależy od tego, jak tutaj się posługujecie. Możemy go przełożyć właśnie po prostu, na lewą dłoń, lub jeśli pierścionek jest po prostu za duży, to możecie też przełożyć go na palec sąsiadujący z waszą obrączką. Tutaj jakby musicie pamiętać o tym, że jeśli te dwie błyskotki będą obok siebie, no to mogą się po prostu delikatnie zarysowywać po bokach.


Pierścionek zaręczynowy – biżuteria srebrna z cyrkoniami

Drugą opcją, bardzo popularną zwłaszcza w ostatnich latach, jest noszenie pierścionka razem z obrączką. I tutaj też jest kilka opcji, bo możemy sobie dobrać obrączkę, do pierścionka pod względem kolorystycznym. Możemy tutaj też poszaleć i dobrać sobie obrączkę taką cieniutką pełną kamieni. I to może być jako trzecia obrączka i do tego się też się dokłada taką klasyczną gładką. Albo możemy też dostosować kształt obrączki pod pierścionek. Każda z tych opcji jest super, pięknie się prezentują. Do tego wszystkiego, warto też tutaj właśnie o tym wszystkim pamiętać, że, te obrączki, jeśli z pierścionkiem razem będą razem na jednym palcu, to mimowolnie to się też delikatnie na krawędziach będzie rysować, więc to jest coś, o co trzeba, bardziej po prostu uważać i bardziej dbać o te swoje błyskotki, żeby dalej były piękne.


Srebrna obrączka satynowana i rodowana z cyrkonią

Ostatnią opcją, jaką bym Wam zaproponowała, to może być taki tip na przyszłość, bo jednak nasze ciało zmienia się z czasem, czy ciąża, czy po prostu trochę więcej ciałka, może spowodować, że ten rozmiar pierścionka no po prostu już nie będzie pasował. Jeżeli nie możecie powiększyć swojej błyskotki, to ja bym Wam zaproponowała noszenie pierścionka na łańcuszku, no bo w sumie czemu nie, kto nam zabroni, jeśli nie możecie go nosić na palcu, a chcecie go mieć cały czas przy sobie, bo jest dla Was ważny, to jest naprawdę fajna opcja i nie musicie się martwić o to, że go zgubicie. Mam nadzieję, że przydadzą Wam się te tipy.