Biżuteria

Nowy trend w kolczykach

Świat biżuterii odnotowuje wzrost nietradycyjnych trendów, jednym z nich który pokochano, są niedopasowane kolczyki. Asymetryczne kolczyki zyskały na popularności, wiele celebrytów wpasowuje je w swoje stylizacje. Ten intrygujący look spotkał się również z miłością na wybiegach mody, to świetny sposób na wyrażenie swojej indywidualności i stylu w każdy dzień tygodnia.

https://www.ankabizuteria.pl/

Nowy trend w modzie

Noszenie niedopasowanych kolczyków to odejście od tradycyjnego poglądu na tę biżuterię. Moda na niedopasowane kolczyki polega na kreatywności, noszą je kobiety odważne i pewne siebie, niekiedy trzeba opuścić swoją strefę komfortu, aby uzyskać pożądany efekt. Niedopasowane kolczyki w uszach sprawiają, że zwracasz uwagę na swoją osobę, nie wszystkim ten trend będzie odpowiadał.

Jak odpowiednio dobrać kolczyki?

Czy noszenie niepasujących do siebie kolczyków oznacza rzucanie dwóch kolczyków z różnych par? Jednak nie. Twoje kolczyki nie powinny wyglądać przypadkowo, tak jak byś przez pomyłkę założyła dwa niewłaściwe kolczyki, powinny mieć łączący je element. Jest tak wiele możliwości eksperymentowania i możesz wybrać subtelny zestaw lub całkowicie przesadny. Dlaczego więc nie pobawić się nim i wypróbować kilka kombinacji z kolczykami, które już masz w swoim pudełku na biżuterię, i zobaczyć, co się stanie?

Jakie czynniki powinny łączyć niedopasowane kolczyki?

Aby wybrać idealnie niedopasowany zestaw kolczyków, skup się na co najmniej jednym z następujących powiązanych czynników:
-Ważne jest, by wybrać parę kolczyków o podobnym motywie. Kolczyki mogą się radykalnie od siebie różnić, ale ich wspólny temat zapewni, że ​​będą się wzajemnie uzupełniać. Motyw, który zdecydujesz się wybrać, zależy tylko od Ciebie. Popularne opcje to słońce, księżyc i gwiazdy, żeglarstwo, kwiaty i liście oraz kształty geometryczne.
-Kolejnym ważnym czynnikiem jest kolor, twoje kolczyki mogą się różnić pod innymi względami, ale podobieństwo kolorów połączy te dwie sztuki. Możesz także użyć kolorów uzupełniających, aby stworzyć harmonijny kontrast, takich jak czerń i biel.
-Warto również zwrócić uwagę na podobieństwo materiału, kolczyki mogą znacznie się od siebie różnić, ale jeżeli mają jakąś cechę wspólną, to automatycznie sprawia, że wyglądają podobnie.
-Dobrym sposobem na kreatywność jest noszenie jednej sztuki kolczyka, którą już posiadasz, jeżeli jest to kolczyk o wyrazistym charakterze, idealnie połączy się z subtelną celebrytką na drugim uchu, uzyskasz w ten sposób nowoczesny, modny wygląd. Możesz także nosić pojedynczy kolczyk, jeżeli jest wyrazisty i przyciąga wzrok.

Jak wyeksponować swój oryginalny styl?

Jeżeli chcesz bardziej podkreślić swój oryginalny styl, skup się na wyeksponowaniu swojej biżuterii, zminimalizuj więc inne ozdoby, a także zwróć uwagę na stonowanie swojego stroju. Jeżeli twoje niedopasowane kolczyki są bardzo duże i przyciągają wzrok, postaraj się zachować neutralne kolory swojego stroju. Zastanów się również nad wyborem pasującej fryzury, która będzie pasować do twoich kolczyków. Jeśli twoje włosy są upięte, twoje kolczyki będą miały centralne miejsce w twojej stylizacji. Zaczesane na bok włosy to kolejny dobry sposób na podkreślenie różnicy w twoich kolczykach. Jeśli jesteś nowy w trendzie niedopasowanych kolczyków i nie jesteś pewien, czy to dla Ciebie, zacznij od małych, ale różniących się od siebie kolczyków z biegiem czasu sama zdecydujesz czy jest to odpowiedni trend dla ciebie.